Cupa Romaniei Cadeti Juniori si Seniori 2011

12 - 13 November 2011 Sighisoara

C.S. Rapid    11 Aur (loc I ) , 18 Argint (loc II ) , 16 Bronz (loc III )  Total = 45
BARDES BOGDAN 			Kata SR+GR Baieti 7-8 ani Open				Locul 1
LAMBU ELENA 				Kumite BEST Fete +18 ani Open			Locul 1
SULU IULIANA 				Kumite Shobu Ippon Fete Peste 21 ani Open	Locul 1
BARDES BOGDAN 			Kumite Shobu Nihon Baieti 7-8 ani Open			Locul 1
BULUMAC DRAGOS 			Kumite Shobu Sanbon Baieti 18-20 ani -80 kg,+80 kg		Locul 1
BOTEZ FLORIN 				Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 21 ani -65 kg	Locul 1
LAMBU IOANA 				Kumite Shobu Sanbon Fete Peste 21 ani -55 kg	Locul 1
LAMBU ELENA 				Kumite Shobu Sanbon Fete Peste 21 ani -60 kg	Locul 1
RAPID ROTATIV SANBON ECHIPA	Kumite Rotativ Sanbon Baieti +18 ani			Locul 1
RAPID ROTATIV SANBON ECHIPA	Kumite Rotativ Sanbon Fete +18 ani			Locul 1
RAPID SHOBU SANBON ECHIPA		Kumite Shobu Sanbon Fete +18 ani		Locul 1
ANGHEL CLAUDIU 			Kata Goju Ryu Baieti 11-12 ani 6-5-4 kyu			Locul 2
MIULESCU FLORENTIN 			Kata Goju Ryu Baieti 13-14 ani +3 kyu		Locul 2
SCUTELNICU GABRIEL 			Kata Goju Ryu Baieti 13-14 ani 6-5-4 kyu		Locul 2
VADUVA ANGELA 			Kata Goju Ryu Fete 7-8 ani Open			Locul 2
DUMITRESCU VALENTIN 		Kata Shito Ryu Baieti 11-12 ani 6-5-4 kyu,+3 kyu		Locul 2
NEACSU STEFAN 			Kata SR+GR Baieti 7-8 ani Open				Locul 2
MUNTEANU ROBERT 			Kata SR+GR Baieti Sub 7 ani Open		Locul 2
IORGA BIANCA ALEXANDRA 		Kata SR+GR Fete 9-10 ani 9-8-7 Kyu			Locul 2
LAMBU ELENA 				Kata SR+GR Fete Peste 21 ani Open		Locul 2
SCANTEE ALEXANDRA 			Kumite Shobu Ippon Fete Peste 21 ani Open	Locul 2
CONSTANTIN ROBERTA 		Kumite Shobu Nihon Fete 11-12 ani +150 cm		Locul 2
PAPUREANU GEORGE 			Kumite Shobu Sanbon Baieti 13-14 ani +165 cm	Locul 2
GUTA ALINA 				Kumite Shobu Sanbon Fete 13-14 ani +155 cm	Locul 2
SURDU DANIELA 			Kumite Shobu Sanbon Fete 18-20 ani +60 kg		Locul 2
RAPID ROTATIV IPPON ECHIPA		Kumite Rotativ Ippon Baieti +18 ani		Locul 2
RAPID ROTATIV SANBON ECHIPA	Kumite Rotativ Sanbon Baieti 13-14 ani 			Locul 2
RAPID GOJU RYU ECHIPA		Kata SH+GR Fete +18 ani 				Locul 2
RAPID SHOBU SANBON ECHIPA		Kumite Shobu Sanbon Baieti +18 ani		Locul 2
NOTINARU GABRIEL 			Kata Goju Ryu Baieti 11-12 ani 6-5-4 kyu		Locul 3
CRACIUN MIHAI 			Kata Goju Ryu Baieti 11-12 ani 9-8-7 Kyu			Locul 3
BARBALAU ANDREI 			Kata Goju Ryu Baieti 13-14 ani 6-5-4 kyu			Locul 3
SERBANESCU ALEXIA 			Kata Goju Ryu Fete 7-8 ani Open		Locul 3
GUTA ALINA 				Kata SH+SR+GR Fete 13-14 ani +3 kyu		Locul 3
MORUZI RAZVAN 			Kata Shito Ryu Baieti 11-12 ani 6-5-4 kyu,+3 kyu		Locul 3
ALEXANDRU GEORGE 			Kata SR+GR Baieti 15-17 ani 5-4-3-2-1 kyu + DAN	Locul 3
NITA CATALIN 				Kata SR+GR Baieti 7-8 ani Open			Locul 3
SCANTEE ALEXANDRA 			Kata SR+GR Fete Peste 21 ani Open		Locul 3
GIOANCA DRAGOS 			Kumite Shobu Ippon Baieti Peste 21 ani Open		Locul 3
COSTACHE LUIS 			Kumite Shobu Nihon Baieti Sub 7 ani Open			Locul 3
IANCU MARA 				Kumite Shobu Nihon Fete 7-8 ani Open		Locul 3
MIULESCU FLORENTIN 			Kumite Shobu Sanbon Baieti 13-14 ani +165 cm           Locul 3
IORGA VLAD				Kumite Shobu Sanbon Baieti 18-20 ani -80 kg,+80 kg	Locul 3
TAMASI ANDREI 			Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 21 ani +80 kg		Locul 3
RAPID GOJU RYU ECHIPA		Kata SR+GR Fete 11-14 ani				Locul 3