Cupa Romaniei - Karate WKC Bucuresti (2007.11.24)



Nume Proba Loc
Petrescu Alexandru Kumite Shobu Sanbon OPEN 1
Pozderca Bogdan Kata Goju Ryu Baieti 15 - 17 ani Peste 5 kyu (inclusiv) 1
Papureanu George Adrian Kata Goju Ryu Baieti 9 - 10 ani 6-5-4 kyu 1
Barbalau Andrei  Kata Goju Ryu Baieti 9 - 10 ani 9-8-7 kyu 1
Barbalau Antonio Kata SR+GR Baieti 11-12 ani 6-5-4 kyu 1
Dumitrescu Valentin Kata SR+GR Baieti 7-8 ani Open 1
Guta Alina Mihaela Kata SR+GR Fete 9-10 ani 9-8-7 kyu 1
Rapid Rotativ Echipa 3 Kumite Rotativ Baieti Peste 18 ani Echipe 1
Rapid Rotativ Echipa 5 Kumite Rotativ Fete 15-17 ani, +18 ani Echipe 1
Pozderca Bogdan Kumite Shobu Ippon Baieti 15-17 ani OPEN 1
Pop Cristian Kumite Shobu Ippon Baieti 18-20 ani OPEN 1
Tamasi Andrei Kumite Shobu Ippon Baieti Peste 21 ani OPEN 1
Surdu Daniela Kumite Shobu Ippon Fete 15-17 ani Open 1
Sulu Iuliana Nadia Kumite Shobu Ippon Fete Peste 21 ani Open 1
Pozderca Bogdan Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani - 60Kg 1
Iorga  Vlad Robert Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani - 75Kg, +75 Kg 1
Botez Florin Kumite Shobu Sanbon Baieti 18-20 ani - 65 Kg 1
Pop Cristian Kumite Shobu Sanbon Baieti 18-20 ani - 75 Kg - 80 Kg 1
Rapid Shobu Sandon Echipa 1 Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 18 ani Echipe 1
Petrescu Alexandru Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 21 ani - 65 Kg - 70 Kg 1
Iorga  Vlad Robert Kata Goju Ryu Baieti  15-17 ani Peste 5 Kyu (inclusiv) 2
Miulescu Florentin Kata Goju Ryu Baieti 9-10 ani 6-5-4 Kyu 2
Scutelnicu Gabriel Kata Goju Ryu Baieti 9-10 ani 9-8-7 kyu 2
Dinu Ionela Laura Kata SR+GR Fete 9-10 ani 9-8-7 kyu 2
Scantee Alexandra Kata WR+SR+GR Fete 18-20 ani 9-8-7-6 Kyu, +5 Kyu (inclusiv) 2
Iorga  Vlad Robert Kumite Shobu Ippon Baieti 15-17 ani OPEN 2
Scantee Alexandra Kumite Shobu Ippon Fete 18-20 ani Open 2
Florian Diana Kumite Shobu Ippon Fete Peste 21 ani Open 2
Grigore Vlad Andrei Kumite Shobu Nihon Baieti 9-10 ani Open 2
Dinulescu Maria Kumite Shobu Nihon Fete Sub 7 ani (neimpliniti) Open 2
Bulumac Dragos Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani  - 75 Kg, +75 Kg 2
Pop Cristian Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 18 ani Open 2
Tamasi Andrei Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 21 ani + 80 Kg 2
Surdu Daniela Kumite Shobu Sanbon Fete 15-17 ani +55 Kg 2
Rapid Shobu Sandon Echipa 6 Kumite Shobu Sanbon Fete Peste 18 ani Echipe 2
Sulu Iuliana Nadia Kumite Shobu Sanbon Fete Peste 18 ani Open 2
Ciofu Eduard Carlo Kata Goju Ryu Baieti 9 - 10 ani 9-8-7 kyu 3
Rapid Goju Ryu Echipa 4 Kata Goju Ryu Fete Peste 18 ani Echipe 3
Bulumac Raluca Kata WR+SR+GR Fete 15-17 ani Peste 5 Kyu (inclusiv) 3
Gioanca Dragos Kumite Shobu Ippon Baieti Peste 21 ani Open 3
Gioanca Dragos Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 21 ani + 80 Kg 3
Sulu Iuliana Nadia Kumite Shobu Sanbon Fete Peste 21 ani -55 Kg, -60 Kg, +60 Kg 3