Cupa Romaniei - Karate W.K.C. Sighisoara 9 noiembrie 2005



Nume Proba Loc
Parnia Cosmin Kata Goju Ryu Baieti 9-10 ani 6+5+4 kyu 1
Marin Ramona Kata Goju Ryu Fete 13-14 ani 6+5+4 kyu 1
Rapid Echipa 1 Kata Goju Ryu Fete Peste 18 ani Echipe 1
Lambu Elena Andreea Kata Goju Ryu Fete Peste 18 ani Open 1
Iorga Vlad Robert Kata GR+SR Baieti 13-14 ani 9+8+7+6+5+4 kyu 1
Pozderca Bogdan Kata GR+SR Baieti 13-14 ani de la 3 kyu (inclusiv) 1
Rapid echipa 5 Kata SH+GR Fete 11-14 ani echipe 1
Dumitru Marin Kumite Shobu Ippon Baieti Peste 18 ani Open 1
Ionita Florian Vicentiu Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani +73 kg 1
Gioanca Dragos Kumite Shobu Sanbon Baieti 18-21 ani +68 kg 1
Alexandru Sorin Nicolae Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani -78 kg 1
Rapid Echipa 6 Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani Echipe 1
Marin Ramona Kumite Shobu Sanbon Fete 13-14 ani -155 cm 1
Lambu Elena Andreea Kumite Shobu Sanbon Fete 18-21 ani -55 kg 1
Lambu Ioana Sorina Kumite Shobu Sanbon Fete 18-21 ani -60 kg 1
Tudorache Nicoleta Simona Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani +60 kg 1
Anghel Stefania Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani -55 kg 1
Lambu Ioana Sorina Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani Open 1
Alexandru George Kata Goju Ryu Baieti 11-12 ani 6+5+4 kyu 2
Miulescu Florentin Kata Goju Ryu Baieti 7-8 ani Open 2
Floricu Claudiu Kata Goju Ryu Baieti 9-10 ani 6+5+4 kyu 2
Burcea Valentina Kata Goju Ryu Fete 13-14 ani 6+5+4 kyu 2
Voicu Roxana Kata Shito Ryu Fete 9-10 ani 9+8+7 kyu 2
Bica Izabela Kata Shotokan Fete 11-12 ani 6+5+4 kyu 2
Fatu Corina Kata WR+GR Fete 15-17 ani Open 2
Gioanca Dragos Kumite Shobu Ippon Baieti peste 18 ani Open 2
Iorga Vlad Robert Kumite Shobu Sanbon Baieti 13-14 ani +165 cm 2
Petrescu Alexandru Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani -68 kg 2
Craciunescu Marius Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani -78 kg 2
Rapid Echipa 2 Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 18 ani Echipe 2
Alexandru Sorin Nicolae Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 18 ani Open 2
Burcea Valentina Kumite Shobu Sanbon Fete 13-14 ani -155 cm 2
Grigorie Ana Maria Kumite Shobu Sanbon Fete 18-21 ani -55 kg 2
Grigorie Ana Maria Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani -55 kg 2
Lambu Ioana Sorina Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani -60 kg 2
Grigorie Ana Maria Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani Open 2
Grigore Mihai Kata Goju Ryu Baieti 11-12 ani 6+5+4 kyu 3
Ionita Florian Vicentiu Kata Goju Ryu Baieti 15-17 ani Open 3
Bulumac Raluca Kata Goju Ryu Fete 13-14 ani 6+5+4 kyu 3
Lambu Ioana Sorina Kata Goju Ryu Fete Peste 18 ani Open 3
Negut Emilia Maria Kata GR+SR Fete 13-14 ani 9+8+7 kyu si de la 3 kyu 3
Bulumac Dragos Kata GR+SR Baieti 13-14 ani 9+8+7+6+5+4 kyu 3
Craciunescu Marius Kumite Shobu Sanbon Baieti 18-21 ani +68 kg 3
Botez Florin Kumite Shobu Sanbon Baieti 18-21 ani -68 kg 3
Tamasi Andrei Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani +78 kg 3
Botez Florin Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani -68 kg 3
Tamasi Andrei Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani Open 3
Bulumac Raluca Kumite Shobu Sanbon Fete 13-14 ani +155 cm 3
Fatu Corina Kumite Shobu Sanbon Fete 15-17 ani +56 kg 3
Florian Diana Kumite Shobu Sanbon Fete 18-21 ani -55 kg 3
Niculescu Catalina Kumite Shobu Sanbon Fete 18-21 ani -60 kg 3
Grigoras Raluca Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani +60 kg 3
Lambu Elena Andreea Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani -55 kg 3
Suiu Iuliana Nadia Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani -60 kg 3
Lambu Elena Andreea Kumite Shobu Sanbon Fete Peste 18 ani Open 3
Echipa Rapid 3 Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani Echipe 4