Cupa Romaniei Pitesti 21 noiembrie 2004



Nume Proba Loc
Bulumac Dragos Kata Goju Ryu Baieti 11-12 ani 6+5+4 kyu 1
Pozdarca Bogdan Kata Goju Ryu Baieti 13-14 ani 6+5+4 kyu 1
Bratu Nicolae Kata Goju Ryu Baieti 18-21 ani Open 1
Alexandru George Kata Goju Ryu Baieti 9-10 ani 6+5+4 kyu 1
Rapid Echipa 4 Kata Goju Ryu Baieti peste 18 ani Echipe 1
Pardia Cosmin Kata Goju Ryu Baieti sub 9 ani (neimpliniti) Open 1
Negut Emilia Maria Kata Goju Ryu Fete 11-12 ani 6+5+4 kyu 1
Surdu Daniela Kata Goju Ryu Fete 11-12 ani 9+8+7 kyu 1
Marin Ramona Kata Goju Ryu Fete 13-14 ani 6+5+4 kyu 1
Lambu Elena Andreea Kata Goju Ryu Fete 15-17 ani Open 1
Bica Isabela Kata Goju Ryu Fete 9-10 ani 6+5+4 kyu 1
Rapid Echipa 3 Kata Goju Ryu Fete Peste 18 ani Echipe 1
Grigoras Raluca Kata Goju Ryu Fete Peste 18 ani Open 1
Vasile Marius Kumite Shobu Ippon Baieti peste 18 ani Open 1
Cristea Laura Elena Kumite Shobu Ippon Fete 15-17 ani Open 1
Anghel Stefania Kumite Shobu Ippon Fete peste 18 ani Open 1
Gioanca Dragos Kumite Shobu Sanbon Baieti 18-21 ani +78 kg 1
Stancu Valeriu Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani -68 kg 1
Alexandru Sorin Nicolae Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani -78 kg 1
Rapid Echipa 2 Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 18 ani Echipe 1
Alexandru Sorin Nicolae Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 18 ani Open 1
Negut Emilia Maria Kumite Shobu Sanbon Fete 11-12 ani de la 6 kyu (inclusiv) - 1
Marin Ramona Kumite Shobu Sanbon Fete 13-14 ani de la 6 kyu (inclusiv) - 1
Cristea Laura Elena Kumite Shobu Sanbon Fete 15-17 ani +56 kg 1
Lambu Ioana Sorina Kumite Shobu Sanbon Fete 15-17 ani -52 kg 1
Lambu Elena Andreea Kumite Shobu Sanbon Fete 15-17 ani -56 kg 1
Tudorache Nicoleta Simona Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani +60 kg 1
Sulu Iuliana Nadia Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani -55 kg 1
Calin Magdalena Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani -60 kg 1
Vasiliu Antonio Robert Kata Goju Ryu Baieti 13-14 ani 6+5+4 kyu 2
Botez Florin Kata Goju Ryu Baieti 15-17 ani Open 2
Gheorghe Mihai Kata Goju Ryu Baieti 9-10 ani 6+5+4 kyu 2
Burcea Valentina Kata Goju Ryu Fete 11-12 ani 6+5+4 kyu 2
Calin Ana Maria Kata Goju Ryu Fete 13-14 ani 6+5+4 kyu 2
Lambu Ioana Sorina Kata Goju Ryu Fete 15-17 ani Open 2
Trandafir Raluca Kata Goju Ryu Fete 18-21 ani Open 2
Gioanca Dragos Kumite Shobu Ippon Baieti peste 18 ani Open 2
Grigorie Ana Maria Kumite Shobu Ippon Fete peste 18 ani Open 2
Rapid Echipa 6 Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani Echipe 2
Bratu Nicolae Kumite Shobu Sanbon Baieti 18-21 ani -68 kg 2
Tamasi Andrei Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani +78 kg 2
Petrescu Alexandru Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 18 ani Open 2
Bulumac Raluca Kumite Shobu Sanbon Fete 11-12 ani de la 6 kyu (inclusiv) - 2
Oprea Alina Kumite Shobu Sanbon Fete 15-17 ani +56 kg 2
Rapid Echipa 5 Kumite Shobu Sanbon Fete 15-17 ani Echipe 2
Trandafir Raluca Kumite Shobu Sanbon Fete 18-21 ani +60 kg 2
Niculescu Catalina Kumite Shobu Sanbon Fete 18-21 ani -55 kg 2
Florian Diana Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani -55 kg 2
Vatu George Eugen Kata Goju Ryu Baieti 15-17 ani Open 3
Floricu Claudiu Kata Goju Ryu Baieti 9-10 ani 6+5+4 kyu 3
Miulescu Florentin Kata Goju Ryu Baieti sub 9 ani (neimpliniti) Open 3
Bulumac Raluca Kata Goju Ryu Fete 11-12 ani 6+5+4 kyu 3
Malaescu Roxana Kata Goju Ryu Fete 15-17 ani Open 3
Miulescu Mihaela Kata Goju Ryu Fete Peste 18 ani Open 3
Burcea Valentina Kumite Jiyu Ippon Fete 11-12 ani 3
Miulescu Mihaela Kumite Shobu Ippon Fete peste 18 ani Open 3
Vasiliu Antonio Robert Kumite Shobu Sanbon Baieti 13-14 ani de la 6 kyu (inclusiv) - 3
Negoi Marian Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani +73 kg 3
Vatu George Eugen Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani -62 kg 3
Rapid Echipa 7 Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani Echipe 3
Florian Diana Kumite Shobu Sanbon Fete 18-21 ani -55 kg 3
Grigoras Raluca Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani +60 kg 3