Cupa Romaniei Karate WKC Bucuresti (24 noiembrie 2003)



Nume Proba Loc
Iorga Vlad Robert Kata Goju Ryu Baieti 11-12 ani 6kyu+5kyu+4kyu 1
Ionita Florian Vicentiu Kata Goju Ryu Baieti 13-14 ani de la 3kyu (inclusiv) 1
Serbanescu Cristian Laur Kata Goju Ryu Baieti 15-17 ani OPEN 1
Bica Isabela Kata Goju Ryu Baieti 9-10 ani 6kyu+5kyu+4kyu 1
Alexandru George Kata Goju Ryu Baieti 9-10 ani 9kyu+8kyu+7kyu 1
Manulea Bogdan Constantin Kata Goju Ryu Baieti peste 18 ani OPEN 1
Buzbula Ionut Kata Goju Ryu Baieti sub 9 ani (neimpliniti) Open 1
Hobincu Ioana Sabina Kata Goju Ryu Fete 13-14 ani 6+5+4 kyu 1
Malaescu Roxana Kata Goju Ryu Fete 13-14 ani de la 3kyu (inclusiv) 1
Rapid Echipa 5 Kata Goju Ryu Fete 15-17 ani echipe 1
Purcarin Diana Kata Goju Ryu 9-10 ani 9-8-7 kyu 1
Grigoras Raluca Kata Goju Ryu Fete Peste 18 ani Open 1
Ionescu Remus Constantin Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani -78 Kg 1
Lambu Ionana Sorina Kumite Shobu Sanbon Fete 15-17 ani - 52 Kg 1
Niculescu Catalina Kumite Shobu Sanbon Fete 18-21 ani - 55 Kg 1
Tudorache Nicoleta Simona Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani +60 Kg 1
Anghel Stefania Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani -55Kg 1
Anghel Stefania Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani Open 1
Rapid Echipa 7 Kata Goju Ryu Baieti 15-17 ani Echipe 2
Bratu Nicolae Kata Goju Ryu Baieti 15-17 ani Open 2
Gheorghe Mihai Kata Goju Ryu Baieti 9-10 ani 6+5+4 kyu 2
Rapid Echipa 3 Kata Goju Ryu Baieti peste 18 ani Echipe 2
Floricu Claudiu Kata Goju Ryu Baieti sub 9 ani (neimpliniti) Open 2
Marin Ramona Kata Goju Ryu Fete 11-12 ani 9+8+7 kyu 2
Alan Alexandru Ioana Kata Goju Ryu Fete 13-14 ani de la 3kyu (inclusiv) 2
Trandafir Raluca Kata Goju Ryu Fete 15-17 ani Open 2
Mitrica Virginia Kata Goju Ryu Fete 9-10 ani 9+8+7 kyu 2
Rapid Echipa 1 Kata Goju Ryu Fete Peste 18 ani Echipe 2
Ionita Florian Vicentiu Kumite Shobu Sanbon Baieti 13-14 ani +150 cm 2
Alexandru Sorin Nicolae Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani -78 kg 2
Rapid Echipa 4 Kumite Shobu Sanbon Baieti Peste 18 ani Echipe 2
Negut Emilia Maria Kumite Shobu Sanbon Fete 11-12 ani +140 cm 2
Fatu Corina Kumite Shobu Sanbon Fete 15-17 ani -52 kg 2
Grigoras Raluca Kumite Shobu Sanbon Fetepeste 18 ani +60 Kg 2
Sulu Iuliana Nadina Kumite Shobu Sanbon Fetepeste 18 ani -55 Kg 2
Calin Magdalena Kumite Shobu Sanbon Fetepeste 18 ani -60 Kg 2
Tudorache Nicoleta Simona Kumite Shobu Sanbon Fetepeste 18 ani Open 2
Pozderca Bogdan Kata Goju Ryu Baieti 11-12 ani 6+5+4 kyu 3
Vatu George Eugen Kata Goju Ryu Baieti 15-17 ani Open 3
Gheorghe Roger Kata Goju Ryu Baieti 9-10 ani 6+5+4 kyu 3
Calomfir Rares Kata Goju Ryu Baieti sub 9 ani (neimpliniti) Open 3
Bulumac Raluca Kata Goju Ryu Fete 11-12 ani 9+8+7 kyu 3
Cristea Denisa Kata Goju Ryu Fete 13-14 ani 6+5+4 kyu 3
Lambu Elena Andreea Kata Goju Ryu Fete 15-17 ani Open 3
Niculescu Catalina Kata Goju Ryu Fete Peste 18 ani Open 3
Iorga Vlad Robert Kumite Shobu Sanbon Baieti 11-12 ani +140 cm 3
Ursu Andrei Tudor Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani -73 Kg 3
Gioanca Dragos Kumite Shobu Sanbon Baieti 18-21 ani +78 Kg 3
Stancu Valeriu Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani -68 Kg 3
Alexandru Sorin Nicolae Kumite Shobu Sanbon Baieti peste 18 ani Open 3
Marin Ramona Kumite Shobu Sanbon Fete 11-12 ani +140 cm 3
Lambu Elena Andreea Kumite Shobu Sanbon Fete 15-17 ani +56 Kg 3
Ciompoiescu Marinca Kumite Shobu Sanbon Fete 18-21 ani -55 kg 3
Oprea Gabriela Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani +60 kg 3
Grigorie Ana Maria Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani -55 kg 3
Simion Mirona Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani -60 kg 3
Calin Magdalena Kumite Shobu Sanbon Fete peste 18 ani Open 3