Campionatul National Pentru Cadeti,                 Junori Si Seniori        

Cluj Napoca  

 13 - 14.03.2010

                                                     

 

                      

  Rapid - Romania                                                                                                                               Romania

   Rapid Rotativ Sanbon Echipa 3                   Kumite Rotativ Sanbon Fete +18 ani Echipe                              Locu    1

   Niculescu Catalina                                     Kumite Shobu Ippon Fete +21 ani OPEN                                   Locu    1

   Botez Florin                                              Kumite Shobu Sanbon Baieti +21 ani -65 kg                              Locu    1

   Iorga Vlad Robert                                       Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani -75,+75 kg                     Locu    1

   Lambu Elena Andreea                                Kumite Shobu Sanbon Fete +18 ani OPEN                                Locu    1

   Tamasi Magdalena                                    Kumite Shobu Sanbon Fete +21 ani +60 kg                               Locu    1

   Lambu Ioana Sorina                                   Kumite Shobu Sanbon Fete +21 ani -55 kg                                Locu    1

   Surdu Daniela                                           Kumite Shobu Sanbon Fete 18-20 ani -55,-60,+60 kg                 Locu    1

   Lambu Ioana Sorina                                   Kata Goju Ryu Fete +21 ani Open                                            Locu    2

   Scantee Alexandra                                    Kata Goju Ryu Fete 18-20 ani 5-4-3-2-1 kyu + DAN                    Locu    2

   Zarnescu Victor Andrei                               Kata SR+GR Baieti +21 ani Open                                             Locu    2

   Alexandru George                                      Kata WR+GR Baieti 15-17 ani 5-4-3-2-1 kyu + DAN                   Locu    2

   Rapid Rotativ Sanbon Echipa 7                   Kumite Rotativ Sanbon Baieti 15-17 ani Echipe                          Locu    2

   Fujiwara Marius                                         Kumite Shobu Ippon Baieti +21 ani OPEN                                 Locu    2

   Rapid Shobu Ippon Echipa 8                       Kumite Shobu Ippon Fete +18 ani Echipe                                  Locu    2

   Grigorie Ana Maria                                     Kumite Shobu Ippon Fete +21 ani OPEN                                   Locu    2

   Bulumac Raluca                                        Kumite Shobu Ippon Fete 18-20 ani OPEN                                Locu    2

   Botez Florin                                              Kumite Shobu Sanbon Baieti +18 ani OPEN                              Locu    2

   Rapid Shobu Sanbon Echipa 6                   Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani Echipe                           Locu    2

   Tamasi Magdalena                                    Kumite Shobu Sanbon Fete +18 ani OPEN                                Locu    2

   Lambu Elena Andreea                                Kumite Shobu Sanbon Fete +21 ani -55,-60 kg                          Locu    2

   Scantee Alexandra                                    Kumite Shobu Sanbon Fete 18-20 ani -55,-60,+60 kg                 Locu    2

   Lambu Elena Andreea                                Kata Goju Ryu Fete +21 ani Open                                            Locu    3

   Surdu Daniela                                           Kata Goju Ryu Fete 18-20 ani 5-4-3-2-1 kyu + DAN                    Locu    3

   Rapid Goju Ryu Echipa 1                           Kata Interstiluri Fete +18 ani Echipe                                          Locu    3

   Craioveanu Valentin                                   Kata SR+GR Baieti +21 ani Open                                             Locu    3

   Tamasi Andrei                                           Kumite Shobu Sanbon Baieti +18 ani OPEN                              Locu    3

   Tamasi Andrei                                           Kumite Shobu Sanbon Baieti +21 ani +80 kg                             Locu    3

   Tamasi Dan                                              Kumite Shobu Sanbon Baieti +21 ani -70,-75 kg                         Locu    3

   Bulumac Dragos                                        Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani -75,+75 kg                     Locu    3

   Rapid Shobu Sanbon Echipa 2                   Kumite Shobu Sanbon Fete +18 ani Echipe                               Locu    3


 

Lambu Elena Andreea: loc –I-  ;+18 ani open

                                     -loc II-;-60 kg;+18 ani

                                      -loc –I- echipe shobu sanbob rotativ;+18 ani

                                      -loc II- echipe shobu sanbon ;+18 ani

                                     -loc –III- echipe kata sincron ;

                                      -III- kata individual

 

Lambu Ioana Sorina:loc –I-;-55kg;+21 ani

                                         -I- ;echipe rotativ;+18 ani

                                         -II-echipe shobu sanbon ;+18 an

                                         -III-echipe kata sincron

Tamasi Magdalena :-Loc –I- ;+60 kg

                                 -loc- II-open shobu sanbon;+18 ani

                                  -loc-I-echipe shobu sanbon rotativ ;+18

                                   -loc –II-echipe shobu sanbon ;+18 ani

 

                                      

Niculescu Catalina-loc -I –ShobuIppon   +21 ani