CAMPIONATUL NATIONAL DE COPII SI CADETI

01.06.2013 -Brasov

 

Clasare pe locul -II- din cele 36 cluburi

 

Rezultate:

-   14 medalii de aur

- 12  medalii de argint 

-  19 bronz 

 

Rezultate :C.S. Rapid

 

MIULESCU Gabriel Kata  Locul 1

LACATUS Horia - Alexandru Kata 9-10 ani  Locul 1

MIHAI Eduard - Andrei Kata  Sub 7 ani  Locul 1

DINULESCU Maria Kata   11-12 ani  Locul 1

CATRINA Gabriela Kata  15-17 ani  Locul 1

DUMITRESCU Valentin Kata  13-14 ani   Locul 1

IORGA Bianca-Alexandra Kata  Locul 1

NASTAS Patricia Kata  Sub 7 ani  Locul 1

NITA Catalin Kata 7-8 ani  Locul 1

NASTAS Patricia Kihon  Sub 7 ani  Locul 1

C.S. Rapid Rotativ Echipa 1 Kumite Rotativ Baieti 9-10 ani Echipe Locul 1

C.S. Rapid Rotativ Echipa 3 Kumite Rotativ Fete 9-10 ani Echipe Locul 1

DINULESCU Maria Kumite Fete 11-12 ani -150 cm Locul 1

PAPUREANU George Kumite Shobu Sanbon Baieti 15-17 ani -65 kg Locul 1

DUMITRU Mario Kata Baieti 7-8 ani Locul 2

BARDES Bogdan Kata 9-10 ani  Locul 2

RADU Madalin Kata 9-10 ani 8-7  Locul 2

SOHANU Alexandru Kata 9-10 ani 9  Locul 2

MATEI Ioana Kata  15-17 ani  Locul 2

DIMA Bianca - Ioana Kata 7-8 ani  Locul 2

MIHAI Eduard - Andrei Sub 7 ani  Locul 2

C.S. Rapid Rotativ Echipa 5 Kumite Rotativ Fete 11-12 ani Echipe Locul 2

C.S. Rapid Rotativ Sanbon Echipa 8 Kumite Rotativ Sanbon Baieti 15-17 ani Echipe Locul 2

IORGA Bianca-Alexandra Kumite  9-10 ani Open Locul 2

VIZITIU Cristian Kumite Baieti 15-17 ani -70 kg Locul 2

MATEI Ioana Kumite 15-17 ani -50 kg Locul 2

TLARHE Anis Kata 11-12 ani 9-8-7   Locul 3

POPESCU Darius Kata  Baieti 7-8 ani 9 Locul 3

NEACSU Stefan Kata 9-10 ani 6-5-4 Locul 3

VLADAU Teodor Kata 9-10 ani 8-7  Locul 3

DUMITRU Bogdan Kata 9-10 ani 9 Locul 3

MANCIU Mario Kata  Sub 7 ani 9  Locul 3

GUTA Alina Kata  15-17 ani De la 3 Locul 3

VASILCA Antonia Kata  Fete 7-8 ani Locul 3

LEONTE Alexandra - Teodora Kata 7-8 ani 9 Locul 3

CONSTANTIN Roberta Kata  Fete 11-12 ani  Locul 3

FULGEANU Elena Kata 13-14 ani De la 3  Locul 3

C.S. Rapid Goju Ryu Echipa 7 Kata SH+SR+GR Fete 15-17 ani Echipe Locul 3

TLARHE Hamza Kata Baieti 15-17 ani  Locul 3

SERBANESCU Alexia Kata 9-10 ani 8-7 Locul 3

ADOCHITEI Maria Kata Fete Sub 7 ani  Locul 3

C.S. Rapid Rotativ Sanbon Echipa 9 Kumite Rotativ Sanbon Fete 15-17 ani Echipe Locul 3

NITA Catalin Kumite  Baieti 7-8 ani 8-7 kyu, Locul 3

CONSTANTIN Roberta Kumite  Fete 11-12 ani +150 cm Locul 3

GUTA Alina Kumite  15-17 ani +55 kg Locul 3

 

La probele pe echipe s-au  obtinut:

2 medalii de aur

2 argint 

1 bronz

 

Antrenori:

 

Mihaela Iorga

Sulu Iuliana